افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 25 May , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

آیا دکتر میرمحمدی با استیضاح وزیر کشور موافق است؟

🔹پاسخ:

🔸پیش از پاسخ به این سوال باید به این نکته توجه داشت که رابطه صمیمانه و توام با احترام متقابلِ دولت سیزدهم و مجلس یازدهم طی سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده و این ارتباط حسنه منشاء آثار خیر فراوانی بوده که مورد تمجید رهبری معظم انقلاب نیز قرار گرفته است.

🔸افراد مختلف -اعم از دشمنان دانا و دوستان نادان- این نقطه قوت راهبردی دو قوه را نشانه گرفته و سعی دارند آن را تبدیل به ضعف کنند که در صورت موفقیت، خسارات جبران‌ناپذیری به کشور وارد خواهد شد؛ نظیر آنچه در اختلافات شدید پارلمان و دولت در برخی از ادوار قبلی شاهدش بودیم.

🔸از نظر نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای دکتر وحیدی، وزیر محترم کشور در زمره موفق‌ترین وزرای دولت سیزدهم محسوب می‌شوند و به همین خاطر تاکنون دکتر میرمحمدی هیچ طرحی را مبتنی بر استیضاح وی، از ابتدای شروع به کار دولت امضاء نکرده‌اند و فراتر از آن طی رایزنی با نمایندگان دیگر سعی بر انصراف آنان از استیضاح وزیر کشور داشته‌اند.

🔸مشی دکتر میرمحمدی، تعامل با دولت توام با حفظ قدرت نظارت و کنترل مجلس است و لذا هر جا با فساد یا سوءجریانی مواجه شدند سعی کردند در قالب تذکر، سوال، تحقیق و تفحص و استیضاح مقابل آن بایستند که این مساله درباره وزیر کشور تاکنون به صورت جدی مصداق نداشته است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.