افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 25 May , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

ادعای عدم کمبود دارو و شیرخشک، خلاف واقع است/ این موضوع را به طور جدی از وزیر طرح سوال کردیم

🔹سید جلیل میرمحمدی میبدی نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: موضوعی که امروزه شاهد آن هستیم از جهتی کمبود دارو و گرانی آن است و از طرف دیگر کمبود شیرخشک و عدم اهتمام جدی وزارت بهداشت برای حل این مشکل است.

🔹وی خاطرنشان کرد: مردم در خصوص تامین داروهای مورد نیازشان به‌ خصوص داروهای خاص واقعا آزار و اذیت می‌شوند و دچار مشکل هستند. اینکه ما مقصر را دیگران بدانیم و به عنوان مثال بگوییم مشکل از بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه است، قابل قبول نیست.

🔹وی در ادامه افزود: جلساتی با مسئولین، سازمان‌‌ها و نهادهای مختلف کشوری اعم از معاون اول رئیس جمهور، وزیر بهداشت، رئیس سازمان غذا و دارو، رئیس بانک مرکزی، وزیر اقتصاد، رئیس گمرک برگزار کردیم که هرکدام وعده‌های قطعی در این زمینه دادند اما خروجی درستی مشاهده نشد.

🔹میرمحمدی بسیاری از اقدامات دولت فعلی را با ارزش و قابل ستایش دانست اما در ادامه افزود: این اقدامات باید آثارش در زندگی مردم دیده شود. دارو، شیرخشک و ملزومات پزشکی موضوع عادی نیست که بخواهیم بی تفاوت از کنار آن بگذریم.

🔹وی افزود: بارها در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کردیم شخصی اگر در این زمینه کم کاری می‌کند به ما معرفی کنید. اینکه ما در مصاحبه به راحتی بگوییم دارو کم نیست و شیر خشک موجود است، این خلاف واقع است. این موضوع را به طور جدی از وزیر طرح سوال کردیم و هم وارد ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس پیگیر شدیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.