افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 21 April , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

میرمحمدی میبدی درباره مهار تورم، رشد تولید اظهار كرد: در سال ۱۴۰۱ در مجلس شورای اسلامی قوانین مترقی، در این زمینه به تصویب رسید و شورای محترم نگهبان نیز تأیید كرد. از جمله؛ قانون تسهیل از كسب و كارها، قانون حمایت از مجموعه دانش بنیان ها، قانون معافیت مالیاتی برای كسانی كه در بحث تولید به صورت واقعی و جدی فعال هستند و موارد متعدد دیگر كه به تصویب رسید.

سید جلیل میر محمدی، نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امسال نیز با توجه به نام گذاری سال، مجلس به طور قطع و یقین، ورود جدی تری در حوزه های مختلف، ائم از حوزه كشاورزی، انرژی، بهداشت و درمان خواهد داشت.

این نماینده مجلس در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی برای داخل كشور این برنامه ریزی ها را خواهد داشت و كمیسیون امنیت و كمیسیون شوراها برای بحث تقویت دیپلماسی اقتصادی، طرح های خوبی را ارائه خواهند كردكه مجموع این عملكردها به سمت رونق تولید برود. در همین راستا وقتی رونق تولید داشته باشیم، تورم مهار می شود و گرانی ها كاهش پیدا می كند، ان شاالله این اتفاق خواهد افتاد.

میرمحمدی میبدی خاطرنشان كرد: ما باید با توجه به فرمایش رهبر معظم نسبت به مهار تورم، به گونه ای عمل كنیم كه در سفرهای مردم خودش را نشان دهد و همزمان با رشد تولید باید توأمان باشد، هم مهار تورم داشته باشیم و از طرفی باید حمایت جدی از تولید انجام دهیم، تا این اتفاق رخ دهد.

نماینده مجلس یزد عنوان كرد: ما الان با سه تا موضوع بزرگ روبرو هستیم، از جمله؛ بحث تورم، بیكاری جوانان و كاهش ارزش پول ملی است كه متاسفانه نسبت به كاهش ارزش پول به خصوص در ۶ ماه آخر سال ۱۴۰۱ مكرر، شاهدش بودیم. باید به كارآفرینان داخلی توجه ویژه ای داشته باشیم و آنچه مدنظرشان است را برایشان تسهیل كنیم و ‌تسهیلاتی كه در بانك ها وجود دارد را در اختیارشان قراردهیم تا بتوانند كارشان را انجام دهند.

سید جلیل میرمحمدی افزود:صنایع، كارگاها و مجموعه هایی كه به دلایل مشكلات مدیریتی، تسهیلاتی، مجوزی یا مسائل دیگر كه الان راكت هستند یا با حداقل ظرفیت در حال انجام كار كردن هستند این ها باید به طور جد در برنامه دولت قرار بگیرند و حمایت ویژه و خاص انجام شود، اگر نیاز به قانون خاصی داشته باشد كمك كنیم تا این اتفاق صورت بگیرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.