افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 4 October , 2023 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

بازدید از مسیر رودخانه های شهرستان میبد باتفاق رییس شرکت آب منطقه‌ای استان

🔹دکتر میرمحمدی به همراه دکتر جوادیان زاده رئیس آب منطقه ای استان یزد، شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر میبد از مسیر رودخانه‌ها میبد با هدف بررسی و رفع مشکلات آن بازدید نمودند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

🔹 متاسفانه این رودخانه‌ها در سالیان گذشته به جهت اینکه شاهد سیل و قابل توجه‌ای نبودیم، مورد تعرض قرار گرفته و بخش قابل توجهی از رودخانه‌ها مسدود شده و شاهد وجود نخاله‌های شهری، حتی ساخت و ساز غیر قانونی در مسیر رودخانه‌ها هستیم که در صورت مواجه با سیل، مشکل ساز خواهد شد.

🔹در این راستا سال گذشته با همت آیت اله اعرافی و تعیین اولویت برای شهرداری مبنی بر این که این رودخانه ها باید احیاء و ساماندهی شود 3 رودخانه در دستور کار شهردار محترم قرار گرفت با همراهی شورای محترم اتفاقاتی که افتاد قرار شد طرح مطالعاتی انجام شود به گونه ای که در عین اینکه ما شاکله و زیر ساخت رودخانه ها را حفظ میکنیم که اگر خدایی نکرده سیلی اتفاق افتاد بتواند از این مسیر گذر کند.

🔹قرار شد طرح مطالعاتی آن انجام شود و ضمن حفظ زیرساخت رودخانه‌ها، بتوانیم فضای سبز، مکان ورزشی و در صورت امکان مسیر دوچرخه سواری برای آقایان در نظر گرفته شود.

🔹با توجه به اولویت بندی، ابتدا رودخانه خانقاه و بعد رودخانه صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت و بخشی از رودخانه مهرجرد نیز که ناتمام است توسط شهرداری تکمیل می شود.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.