افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

بازدید از مسیر رودخانه های شهرستان میبد باتفاق رییس شرکت آب منطقه‌ای استان

?دکتر میرمحمدی به همراه دکتر جوادیان زاده رئیس آب منطقه ای استان یزد، شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر میبد از مسیر رودخانه‌ها میبد با هدف بررسی و رفع مشکلات آن بازدید نمودند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

? متاسفانه این رودخانه‌ها در سالیان گذشته به جهت اینکه شاهد سیل و قابل توجه‌ای نبودیم، مورد تعرض قرار گرفته و بخش قابل توجهی از رودخانه‌ها مسدود شده و شاهد وجود نخاله‌های شهری، حتی ساخت و ساز غیر قانونی در مسیر رودخانه‌ها هستیم که در صورت مواجه با سیل، مشکل ساز خواهد شد.

?در این راستا سال گذشته با همت آیت اله اعرافی و تعیین اولویت برای شهرداری مبنی بر این که این رودخانه ها باید احیاء و ساماندهی شود 3 رودخانه در دستور کار شهردار محترم قرار گرفت با همراهی شورای محترم اتفاقاتی که افتاد قرار شد طرح مطالعاتی انجام شود به گونه ای که در عین اینکه ما شاکله و زیر ساخت رودخانه ها را حفظ میکنیم که اگر خدایی نکرده سیلی اتفاق افتاد بتواند از این مسیر گذر کند.

?قرار شد طرح مطالعاتی آن انجام شود و ضمن حفظ زیرساخت رودخانه‌ها، بتوانیم فضای سبز، مکان ورزشی و در صورت امکان مسیر دوچرخه سواری برای آقایان در نظر گرفته شود.

?با توجه به اولویت بندی، ابتدا رودخانه خانقاه و بعد رودخانه صفر در دستور کار قرار خواهد گرفت و بخشی از رودخانه مهرجرد نیز که ناتمام است توسط شهرداری تکمیل می شود.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.