افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار محترم و دیگر مسئولین تقاضا دارم گرانی لجام گسیخته موجود در جامعه را مهار کنند.


دکتر میرمحمدی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد با حضور استاندار یزد و دیگر مسئولین استان با اشاره به پیام مهم رهبری در افتتاحیه مجلس یازدهم اظهار داشت: رهبری انقلاب در این پیام به نکات مهمی اشاره کرده است که محقق نشدن عدالت و موضوع اقتصاد و معیشت مردم از جمله این مسائل مهم بود.
وی با اشاره به این موضوع که بر جایگاه حساسی تکیه زده ایم و مسئولیت سنگینی بر عهده ما گذاشته شده؛ بیان داشت: با دیگر نمایندگان محترم استان یزد هم به این نقطه واحد رسیده ایم که حمایت جدی از مجموعه مدیریت استان را در پیش بگیریم اما با نظارتی جدی که در این زمینه خواهیم داشت.
نماینده مردم میبد و تفت با اشاره به نداشتن نگاه سیاسی و جناحی در محور خدمت به مردم، ادامه داد: ما مسئولین باید در حد توان خودمان به مردم خدمت کنیم و رفع بسیاری از مشکلات مردم نیز به اراده ما برای حل آنها بر می گردد.
وی تصریح کرد: ممکن است شنیدن این موضوع که مشکلات شهرستان به مرکز استان ربط دارد، مورد تایید باشد، اما اینکه در مرکز استان بشنویم مشکلات به وزیر و معاون وزیر ربط دارد، اصلا قابل قبول نیست و مدیران دولتی در مرکز استان طبیعتاً اختیارات زیادی برای حل مشکلات مردم دارند.
دکتر میرمحمدی گفت: مدیران استانی نیز باید حضور میدانی خود در میان مردم جامعه را بیشتر کنند، زیرا این حضور در میان مردم و در جریان قرار گرفتن از جزئیات مسائل آنها می تواند کمک کننده بسیار خوبی برای رفع معضلات هم باشد.
وی افزود: برخی از کمبودهای قانونی که مشکلاتی برای شما ایجاد کرده است را می توان با تبصره‌هایی حل کرد و این موضوع نیاز به همکاری خود مسئولین با ما به عنوان نماینده مجلس دارد.
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان یزد گفت: از شخص استاندار یزد هم درخواست دارم که گرانی لجام گسیخته‌ای که می توان با نظارت بهتر، حل کرد، با جدیت بیشتری رفع کنند و تقاضا دارم از همه ظرفیتی که امکان دارد برای حمایت از محرومین، استفاده کنند.
وی با اشاره به اهمیت موضوع جمعیت کشور نیز تصریح کرد: متاسفانه در مورد این موضوع هیچ اراده ای برای حل مشکل نمی بینیم و این در حالی است که قوانین موجود مانند تسهیل ازدواج و افزایش جمعیت سال های سال است که روی زمین مانده است.
دکترمیرمحمدی با بیان این موضوع که مسئله افت جمعیت به بحران و فاجعه رسیده است، گفت: برای هر چیزی دل می سوزانیم به جز این موضع که از مهمترین موضوعات کشور است، این در حالی هست که رهبری انقلاب بارها در سالهای گذشته بر این موضوع تاکید و تصریح کرده است.
نماینده مردم میبد و تفت در انتها در مورد موضوع کمبود انسولین نیز تذکر داد و از مسئولین مربوطه درخواست رسیدگی کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.