افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 18 May , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

میرمحمدی گفت: به جد پیگیر این مشکلات در سطح کشور هستیم و با وزیر بهداشت و مسئولان مربوطه نیز جلسات متعددی داشتیم و امیدواریم به زودی این مشکلات نیز حل شود.

به گزارش یزدآوا، سید جلیل میرمحمدی در نشست خبری آنلاین با رسانه های استان یزد با اشاره به اقدامات انجام شده در مدت نمایندگی خود گفت: ما از ابتدای نمایندگی خود پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان ها بوده ایم و علاوه بر ان نیز در خصوص مسائل استان با همکاری نمایندگان استان اقدامات متعددی را انجام داده ایم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات در شهرستان های تفت و میبد پیگیری اموال وقف در شهرستان ها است زیرا میلیاردها تومان در حوزه وقفت رها شده و سعی کرده ایم بتوانیم با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در این جهت گام برداریم.

وی بیان کرد: نشست با وزیر بهداشت در خصوص مشکلات بهداشتی و درمان شهرستان ها به خصوص در زمینه اکسیژن ساز، نشست با وزیر نیرو و وزیر اقتصاد در خصوص معادن و مشکل آب در شهرستان ها از جمله اقدامات دیگر ما بوده است.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: نشست با وزیر نیرو در خصوص سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان، بررسی صنایع تعطیل و نشست با مسئولان برای حل مشکلات آنها، نشست با مدیر کل بهزیستی استان در خصوص پیگیری مشکلات معلولان، جلسه با کمیته امداد نیز در دستور کار ما قرار گرفته و انجام شده است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مباحث عمده ای که اولویت ما قرار گرفت، مبحث خط دوم انتقال آب بود که امیدواریم به زودی نیز آن رقم بخورد و مشکل آب نیز حل شود.

میرمحمدی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط نمایندگان مجلس در خصوص وضعیت کنونی کشور گفت: بخش قابل توجهی از نمایندگان وقت می گذارند و با توجه به شرایط تحریمی که برپا شده و شرایط خاص اواخر دولت که دچار روزمرگی شده اند، سعی می شود که در جهت حل مشکلات گام برداشته شود و امیدواریم بتوانیم مجلس کارآمد باشیم.

وی در خصوص کمبود دارو و انسولین گفت: به جد پیگیر این مشکلات در سطح کشور هستیم و با وزیر بهداشت و مسئولان مربوطه نیز جلسات متعددی داشتیم و امیدواریم به زودی این مشکلات نیز حل شود.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه زیر ساخت های کشور و حتی جهان نیز در خصوص کرونا آمادگی لازم را نداشت و ظرفیت موجود جوابگو این همه بیمار نبود اما تلاش کردیم تا مشکلات رفع شوند و کادر درمان نیز ایثارگرانه در خدمت مردم بودند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.