افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
پ
پ

در ادامه رسیدگی کمیته پیگیری مسائل و مشکلات نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی درمحلات، این کمیته متشکل از نماینده مجلس، خادمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار، شهردار، رئیس شورا، رئیس اداره میراث فرهنگی، اداره برق و آب درمسجد صاحب الزمان محله مهرجرد حاضر و از نزدیک با مشکلات اهالی این منطقه آشنا و راهکارهای حل آن را بررسی کردند.

دکتر میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی گفت : این کمیته از آغاز دوره نمایندگی وی با حضور درمحلات و نشست با معتمدین و همراهی مسئولین ، درراستای حل مشکلات مردم اقدام کرده است.

وی افزود: مسئولین امروز درمحله مهرجرد حضور یافتند و پس از شنیدن مطالبات مردم قرار شد؛ اداره آب وفاضلاب نسبت به تعبیه یک یا دو ایستگاه برداشت آب تا چهارماه آینده دراین محله اقدام کند.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی موافقت اداره برق نسبت به برق رسانی به روستای هنو را یکی دیگر از مصوبات این نشست خواند و گفت : میراث فرهنگی هم مقرر شد اعتبار تکمیل آب انبارهای میراثی این محله را با همکاری اداره اوقاف و همچنین تکمیل حمام سنتی این محله را با مشارکت بخش خصوصی تامین کند.

وی با اشاره به روشنایی خیابان آیت الله طالقانی و پارک محلی هم گفت : برای تامین روشنایی خیابان ۀآیت الله طالقانی قول قطعی داده شد و تامین روشنایی کامل پارک محله ایی این محله را هم شهرداری پذیرفت که درمجموعه قرار شد حداکثر تا چهارماه آینده مصوبات این نشست به اتمام برسد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.